Apie mus

MB Restauto servisas. Jūsų automobiliui sudarysime maksimalų komfortą. Pasirūpinsime ne tik techniniu stoviu, bet ir jo išvaizda. Savo klientų automobiliams atliekame profilaktinį patikrinimą, bei pasirūpiname technine apžiūra UAB"TUVLITA" stotyse. Patikimumas ir kokybė už prieinamą kainą!

 “MB Restauto servisas” Autoservisas Vilniuje įkurtas 2013 m. Nuo pat veiklos pradžios įmonė specializavosi – automobilių stiklų (lengvųjų, mikroautobusų ir sunkvežimių) didmenine ir mažmenine prekyba. Šiuo metu mūsų autoservise atliekami važiuoklės remonto, atstatymo darbai. Variklų, vairo kololnėlių, generatorių, starterių remontas, bei keitimas. Automobilų elektros sistemų remonto, bei kompiuterinės diagnostikos darbai. Oro kondicionierių remonto, pildymo, bei dezinfekavimo darbai.

Siekdami sėkmingai konkuruoti automobilių aptarnavimo rinkoje, įmonės darbuotojai teikia ypatingą dėmesį klientų aptarnavimo kokybei. Į aptarnavimo kokybės standartus įeina ne tik kokybiškai atlikti serviso darbai, bet ir malonus, kultūringas klientų aptarnavimas, konsultacijos. Įmonės darbuotojai yra sukaupę ilgametę specializuotos veiklos patirtį, visada pasiruošę spręsti iškilusias problemas ir priimti naujus iššūkius.

Mes galime remontuoti visų modelių automobilius. Darbams, bei detalėms suteikiame garantiją. Sudarius bendradarbiavimo sutartis su bendrovėmis, taikomos nuolaidos prekėms ir paslaugoms iki 20%.

Esame įsikūrę strategiškai patogioje vietoje – Vilniaus miesto centre, adresu Upės g. 9, CUP

Autoservisas Vilniaus miesto centre Google maps Žemėlapis

Populerios paieškos: Autoservisas VilniujeVažiuoklės restauravimasŠarnyrų restauravimas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Ne darbo valandomis ar savaitgaliais skambinkite 8-615-30006

Kontaktai

"MB Restauto servisas"
Upės g. 9, Vilnius, Lietuva
8-610-30005
8-615-30006