Autoservisas vilniuje – paslaugos

Autoservisas VilniujeMB Restauto servisas – tai pačiame Vilniaus miesto centre įsikūręs profesionalus, patikimas ir modernus lengvųjų automobilių, mikroautobusų, bei motociklų servisas. Restauto servise yra įdiegta moderniausia įranga su kuria dirba atsakingi, kruopštūs ir didžiulę patirtį automobilių remonto srityje sukaupę darbuotojai.
Mūsų komandos tikslas pasiūlyti Jums geriausias paslaugas už protingą kainą ir operatyviai išspręsti automobilio sukeltas problemas.
Autoservisas Vilniuje „Restauto“- tai kokybiško ir greito Jūsų automibilio remonto garantas.

„MB Restauto servisas“, nes:

  • yra pačioje patogiausioje servisas Vilniaus vietoje;
  • geriausias kainos ir kokybės santykis;
  • sugedus automobiliui kelyje, patys transportuosime Jūsų autmomobilį į mūsų servisą.

Restauto – platų paslaugų spektrą siūlantis bene geriausias autoservisas Vilniuje. Atliekame visus darbus nuo A iki Ž. Jūsų patogumui darome transporto priemonės techninę bei vizualinę diagnostiką. Sugedusią transporto priemonę suremontuosime, o taip pat ir pasirūpinsime, kad remonto rūpesčiai mažiau slėgtų Jūsų pečius.
Mes siūlome visokeriopas automobilių remonto bei priežiūros paslaugas. Norėdami sužinoti daugiau apie Jus dominančią sritį, pasirinkite Jus dominančias paslaugas:

 
Kondicionierių pildymas bei patikra

o Išorinis patikrinimas ir apžiūra
o Tikrinimas nuotėkio detektoriumi
o Panaudoto freono pašalinimas ir jo pakeitimas nauju
o Kompresorinės alyvos nuleidimas ir papildymas
o Priemaišų šalinimas vaakumine įranga

DPF filtrų patikra ir kietųjų dalelių šalinimas

Daugumos dyzelinių variklių DPF filtrų eksploatacinis periodas yra 120-180 tūkstančių kilometrų. Tačiau automobiliu važinėjant mieste šis periodas gali labai sutrumpėti dėl nereguliarios regeneracijos. Pakeisti jau nebetinkamą dūmingumo reguliatorių yra pakankamai brangi ir komplikuota užduotis.
Jei kietųjų dalelių filtras yra tinkamai eksploatuojamas ir prižiūrimas, dūmingumas nekinta arba pakinta itin mažai. Bene visi automobilių gamintojai turi gamyklinius šios detalės komponentų patobulinimus ir modifikacijas, tad mes darbą atliksime su originaliomis ir gamyklinėmis detalėmis bei įrankiais.

Ratų montavimas ir balansavimas

Saugų automobilio naudojimą keliuose užtikrina du ratų priežiūros etapai – montavimas bei balansavimas. Šis darbas negali būti atliktas atmestinai arba netiksliai, nes vėliau gali iškrypti rato geometrija, būti pakenkta važiuoklei ir kitoms automobilio dalims. Restauto – toks autoservisas Vilniuje, kur ekspertai dirba greitai ir kokybiškai, Restauto atliks sezoninį padangų keitimą, permaus padangas ar subalansuos Jūsų ratus. Tokiu būdu keliuose riedėsite saugiai ir su šypsena.

o Ratų montavimas
o Ratų balansavimas

Variklio remontas

Jeigu Jūsų variklį kamuoja bėdos arba iškilo noras pasitikrinti – Restauto yra geriausias autoservisas Vilniuje. Esame įsikūrę Vilniuje, o klientų automobilius aptarnaujame su moderniausia bei geriausia įranga. Dirbame tiek su krovininių, tiek su lengvųjų automobilių varikliais.

o Diagnostika
o Detalių keitimas
o Visi remonto darbai

Važiuoklės remontas

Automobilis nemaloniai įveikia duobes ir kelio nelygumus? Pradėjote jausti nepatogumą važiuojant ar manevruojant? Pats laikas kreiptis į Restauto – bene geriausią autoservisą Vilniuje. Atvykite pas mus, atliksime reikiamus diagnostinius tyrimus, nustatysime defektus bei gedimus ir, reikalui esant, suremontuosime pakabą ar kitas važiuoklės dalis.

o Važiuoklės remonto darbai
o Galinės ir priekinės pakabos remontas
o Važiuoklės gedimų diagnostika

 Įvairi kompiuterinė diagnostika

autoservisas vilniujePats moderniausias ir vienas tiksliausių būdų nustatyti automobilio gedimus ir problemas – kompiuterinė diagnostika. Ja pasikliauna patys geriausi paslaugų tiekėjai autoremonto sferoje. Restauto atlieka nuodugnų ir kruopštų automobilių elektroninį tikrinimą. Kompiuteriu ir nauja programine įranga yra nustatomi gedimai, klaidos bei transporto priemonę kamuojančios problemos. Ši diagnostika taip pat padeda užkirsti kelią gedimams ateityje, o geriausio autoserviso Vilniuje meistrai suteiks aiškią ir skaidrią informaciją apie dabartinę automobilio bei jo komponentų būklę.

 

 

Individualus ir itin atidus požiūris į klientą yra tai, kuo Restauto skiriasi nuo kitų autoservisų Lietuvos sostinėje. Savo veikloje pirmoje vietoje matome klientų poreikius ir galimybę kurti ilgalaikius bei patvarius santykius su jais. Dirbame tam, kad Jūsų automobilis tarnautų kuo ilgiau. Restauto užsiima visokiausių automobilių remonto bei apžiūros paslaugomis, galime suremontuoti, prižiūrėti ar patarti Jums svarbiais klausimais.

Nuolatiniai mūsų klientai gauna nuolaidas, o pirmą kartą apsilankiusiems pasiūlysime tikrai prieinamas kainas įvairiems darbams atlikti. Taip pat siekiame klientą kuo labiau informuoti apie numatomus ir reikalingus remonto darbus. Servisas Vilniuje Restauto neieško greito būdo atsikratyti Jūsų automobiliais, mūsų meistrai ekspertiškai aptars, paaiškins bei patars remonto ir automobilio priežiūros klausimais. Restauto ieško gedimo priežasčių, ir jas nustatę atlieka užtektiną kiekį pakeitimų. Nekeisime viso bloko ar mazgų, jei to nereikia, o taip sutaupysime Jūsų laiko ir pinigų.

Kaip suderiname itin prieinamas kainas ir geras remonto sąlygas? Visa mūsų organizacija yra automobilių pramonės žinovai, tad domimės inovacijomis ir visad turime naujausią įrangą, geriausias detales bei apmokome savo darbuotojus. Paslaugas atliekame tiek juridiniams, tiek privatiems asmenimis ir turime platų klientų ratą, kuris mumis pasitiki. Dirbame Jums ir orientuojamės į rezultatą. Ateikite ir patys pamatysite!

 

 

Ne darbo valandomis ar savaitgaliais skambinkite 8-615-30006

Kontaktai

"MB Restauto servisas"
Upės g. 9, Vilnius, Lietuva
8-610-30005
8-615-30006